Biz Kimiz?

Gökhan TOPÇU

Personal Trainer
Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük ve Beden Eğitimi Bölümü mezunu, lisanslı sporcu ve Mercedes takım kaptanlığını yaptı. Lise öğrenimi sırasında da İstanbul ve Türkiye güreş turnuvalarında şampiyonluklar kazandı.

Grup fitness eğitmeni olarak çeşitli yaş grupları ve fitness seviyeleri için dinamik dersler vermektedir.

NLP (UK Coaching Academy), temel sağlıklı yaşam koçluğu (UK Coaching Academy), Bujin dövüş kulübü kickboks ve Muay Thai, Pilates (Türkiye Jimnastik Federasyonu), Pedagojik formasyon (Marmara Üniversitesi) alanlarında yüksek eğitimli ve deneyimlidir.

1 yıldır danışan sporcularının sağlık ve zindelik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için yorulmadan çalışıyor. Lifeco ailesinde fitness ve Muay Thai eğitmenidir. ‘İyi bir kişisel antrenör, sporcusunun motivasyonunu yükseltebilen kişidir.

“Sana bir beden verilecek, onu sevebilirsin ya da ondan nefret edebilirsin, ama kesin olan bir şey varsa, oda hayatımızın geri kalanında ona sahip olacaksın.

Metehan TOPÇU

Personal Trainer
Lise yıllarında Güreş sporu ile tanıştım.4 yıl lisanslı olarak Mercedes Güreş Spor Kulübünde İstanbul ve Türkiye Genelinde Turnuvalara katıldım. 2007 yılında Marmara Universitesi Spor Bilimleri Fakültesi'ni kazandım.

4 yıllık eğitim-öğretim sürecinde; İnsan Anatomisi, İlkyardım, Spor ve Egzersiz Fizyolojisi, Kinesyoloji, Spor Biyomekaniği, Spor Psikolojisi, Genel Antrenman Bilgisi (5 dönem), Rehabilitasyon,Spor Travmatolojisi, Antropometri, Soor Pedagojisi, Çocuklarda Hareket Gelişimi, Spor Biyokimyası, Spor Beslenmesi ve Sporda Doping ve Ergonojik Yardımlar Eğitimi aldım. Uygulamali Dönem Dersleri olarak ise ; Golf,Hentbol, Atıcılık, Doğa sporları (4 dönem) ve Branş Sporlarım olarak da Yüzme ve (7 dönem), Badminton (8 dönem) Antrenörlük Eğitimi Aldım.

2007 yılında üniversiteye ilk adımımı atmamla beraber İstanbul’da en gözde Fitness Merkezleri’nde eğitmen olarak mesleki kariyerime start verdim. Yaklaşık 14 yıldır Fitness, Reformer-Mat Pilates ve Yüzme Branşlarında profesyonel eğitimler vermekteyim.

Şimdi sizlerle bilgilerimi paylaşmak, Hedefinize Ulaşımınızı hızlandırmak ve Vücudunuzun daha fit ve sağlıklı bir hale gelmesi için Türkbükü/Gündoğan)/Yalıkavak ve Gölköy Lokasyonlarinda Sizlere Eğitmenlik vePerformans Koçluğu için buradayım.